Партнерський форум соціально-освітніх інновацій

18 грудня 2019 року делегація освітян м. Бровари відвідала партнерський форум соціально-освітніх інновацій «Якісне харчування – здорова дитина. Healthy Food: Healthy Child»  у м. Ірпінь. Організаторами заходу були Київська обласна державна адміністрація та Департамент освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Учасниками стали голови Київської обласної державної адміністрації Олексій Чернишов та Київської обласної ради Микола Стариченко, заступники Міністра освіти і науки України Любомира Мандзій та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Інна Мєтєлєва, Голова  Державної служби якості освіти Руслан Гурак, працівники ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, керівники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, місцевих органів управління освітою, а також представники міжнародних організацій, освітніх закладів і наукових установ, батьківської громадськості.

Основною ідеєю заходу стала реалізація державної політики щодо створення у закладах освіти безпечного для життя і здоров’я дитини середовища, а також запровадження регіональних соціально-освітніх трансформацій та нових підходів до організації здорового, раціонального та безпечного харчування учнів і вихованців закладів освіти Київщини.

Під час проведення форуму було представлено сучасне технологічне обладнання, посуд та інвентар провідних європейських виробників, що може використовуватися у закладах освіти, відбулися також численні виставки й презентації, зокрема, продукції вітчизняних виробників харчової промисловості та нового меню, що розроблене фахівцями закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Начальник Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області Оксана Мельник виступила із співдоповіддю у питанні «Безпечне та здорове освітнє середовище: Проєктуємо регіональну дорожню карту в районі, місті, ОТГ», висвітливши переваги та надбання, окресливши проблеми в організації харчування дітей у закладах освіти нашого міста.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.