«Патріотичні екскурсії Київщини – 2019»

08 жовтня 2020 року у Центрі НПВ відбулася знакова подія: проведення пішої патріотичної екскурсії по місту Бровари для експертної оцінки організаторів проекту «Патріотичні екскурсії Київщини – 2019». Розробником екскурсії стала Євтушенко Тетяна Вікторівна, керівник гуртка екскурсоводів-краєзнавців, яка брала участь у вищезазначеному проекті.

Учасники дійства дізналися багато несподіваного і цікавого, того, що раніше не знали про місто Бровари. Тетяна Вікторівна акцентувала увагу на розповіді про «пуповину Броварів» – Розвилку, парк ім. Тараса Шевченка, роль Броварів у його житті, історію заснування міста, значенні його назви, символічність геральдики. В другій частині екскурсії було розказано про нову частину міста – Масив, як називають цю територію броварчани. Варто відзначити, що формування культурного простору міста найяскравіше відбувалося під час і після революцій – Помаранчевої (2004 р.) і Революції Гідності (2014 р.).

Не всі об’єкти Броварів увійшли у першу пішохідну патріотичну екскурсію. Центр НПВ планує надалі продовжувати екскурсійну діяльність, зокрема має на меті розробити нові цікаві маршрути для різної аудиторії.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.