Перша сесія навчання заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста

З 23 до 27 вересня 2019 року на базі Броварського навчального комплексу  проходила перша сесія навчання заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти міста Бровари за програмою підготовки їх до роботи в умовах Нової української школи.

Організатором заходу був  КНЗ КОР «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів». Провела навчання тренер Дишлева І.М., доцент кафедри педагогіки, психології та менеджменту освіти цього закладу, кандидат педагогічних наук.

Навчання проходило у формі тренінгу, було насиченим, цікавим, динамічним, креативним. В ході роботи розглянуто питання шляхів формування компетентностей молодших школярів за новим Державним стандартом початкової школи, важливості реформування освіти в Україні. Учасники тренінгу опановували навички проведення ранкових зустрічей, форми і прийоми роботи із формування у дітей молодшого шкільного віку критичного мислення, створення освітніх осередків, планування, використання в роботі конструкторів LEGO, тощо.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.