Підписання договору співробітництва між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та Броварською міською радоюі

11 лютого 2020 року відбулось підписання договору співробітництва між Інститутом психології імені Г.С. Костюка НАПН України та Броварською міською радою Київської області. На зустрічі були присутні міський голова Ігор Сапожко, начальник управління освіти і науки Оксана Мельник, директори закладів загальної середньої освіти, директор Інституту психології Сергій Максименко, співробітники Інституту, представники служби у справах дітей, відділу культури, фізичної культури та спорту, сім’ї та молоді, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, члени експертної ради з питань освітньої діяльності при міській раді.

Предметом договору є співробітництво у сфері навчально-методичної, психолого-педагогічної, науково-експериментальної, організаційної діяльності щодо використання результатів наукових досліджень у практиці, сприяння розвитку психологічної науки і освіти з урахуванням досягнень провідних вітчизняних і зарубіжних наукових шкіл; організація та проведення наукових конференцій, семінарів та круглих столів, обмін досвідом наукової та практичної діяльності.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.