Підведено  підсумки конкурсу ватр «Слава Героям»

 

 

У рамках І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), Центром національно-патріотичного виховання Броварської міської ради Київської області було проведено онлайн-конкурс ватр «Слава Героям» для роїв середньої вікової групи, приурочений до Дня Героїв.            День Героїв — це день пам’яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

У онлайн-конкурсі ватр цього року взяли участь 11 роїв середньої вікової групи закладів освіти Броварської міської територіальної громади. Для участі у конкурсі ватр необхідно було подати відеоролик, знятий відповідно до написаного сценарію.          Відповідно до теми «Слава Героям», учасники підібрали для своїх проєктів біографії особистостей, які творили історію Броварщини. Кожен рій продемонстрував креативність, творчість, артистизм та відповідність ідейним принципам лицарства  гри «Джура» «Служити Богові, Батьківщині, ближнім».

На підставі рішення журі конкурсу визначено переможців:

І місце

 

рій «ЧіЗ» (Чесність і Згуртованість), Броварського  навчально- виховного комплексу, керівник  рою Любенко Л.М.;

 

ІІ місце

 рій «Відважні»,  Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3, керівник рою Ошуркова О.І.;

 

ІІІ місце

 

рій «Нащадки козаків»,   Броварська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 ім. В.О. Сухомлинського, керівник Кащеєв О.В.

 

Дякуємо всім учасникам та їх наставникам!!!  Бажаємо нових перемог!

 конкурс ватр слава героям фото (1)

Центр національно-патріотичного виховання

Броварської міської ради

Київської області

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.