Підвищення кваліфікації – важливий етап у роботі педагога

Атестація педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типів і форм власності є обов’язковою і здійснюється, як правило, один раз на п’ять років. Успішне її завершення можливе за умови  проходження курсів підвищення кваліфікації.  Починаючи з 2018 року, це проходить по новому, згідно Законів України «Про освіту» та «Про загальну середню освіту», постанови Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 року № 800.

Підвищувати кваліфікацію педагоги можуть в Україні та за кордоном, а також за різними формами і видами. Контролюють цей вид діяльності освітян заступники директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої та позашкільної освіти і вихователі-методисти закладів дошкільної освіти.

Для цієї категорії працівників 05 січня 2022 року Управлінням освіти і науки та Центром професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області було проведено нараду з питань, пов’язаних із проходженням курсів підвищення кваліфікації та оформленням атестаційних листів освітян закладів освіти Броварської міської територіальної громади.

Світлана Бойко, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників наголосила, що організація атестації – 2022 проходить відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06 жовтня 2010 року № 930  (зі змінами).

Альона Турченюк, головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи, ліцензування та атестації Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області, наголосила на правильному оформленні атестаційних листів.

          Любов Ярмоленко, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників познайомила учасників наради із можливостями освітян, що існують на сьогоднішній день, для проходження курсів підвищення кваліфікації і отримання про це відповідного документа.   Окремо Любов Мтколаївна зупинилася на процедурі визнання сертифікатів як документа про курси підвищення кваліфікації.

Олена Нечай, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників, секретар науково-методичної ради Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області наголосила, якими можуть бути узагальнюючі матеріали досвіду роботи педагогів, що атестуються, озвучила дату проведення чергового засідання.

Нарада була максимально інформативною, мала конструктивний характер.

Любов Ярмоленко, консультант ЦПРПП

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.