Практичний тренінг на тему: «Гімнастика для мізків»

11 грудня 2019 року  у ЗДО «Барвінок» для педагогів закладу практичним психологом Шендрик О.П. проведено практичний тренінг на тему: «Гімнастика для мізків».

Ця гімнастика для мізків була розроблена Йосиро Цуцумі японським дослідником у книзі «Пальцевий самомасаж».

Педагоги активно вправлялися у виконанні різноманітних вправ, які спрямовані на покращення загального фізичного розвитку і здоров’я мозку. Якщо ці вправи виконувати кожного дня, стимуляція пальців допоможе омолодити організм і зробити роботу мозку більш ефективнішою. Адже на кожному пальці знаходиться більше 3 000 МЕХАНОРЕЦЕПТОРІВ, які на пряму з’єднуються з мозком, особливо з його корою. Отже, буде  покращуватись функція мозку, покращуватиметься пам’ять, увага, нейропластичність.

«Стій – йди, плескай – стрибай»,  «Згинання пальців вперед», «Прогинання пальців»,  «Згинання і розгинання пальців», «Кругові рухи горіхами» та інші цікаві вправи з горішками, які стануть в нагоді нашим дітям та всім дорослим.

«Розум дитини перебуває на кінчиках його пальців»

Майстер-клас  «Корекція фізичного розвитку дітей дошкільного віку» (за методикою М.Єфіменка) проводила інструктор з фізичного виховання Ящук  Зінаїда Альфредівна.

Інструктор показувала вправи, направлені на профілактику порушень  постави, шийного та поясничного віділів хребта. Кожен педагог був залучений до виконання різноманітних вправ.

Гаращенко Лариса Василівна,  кандидат педагогічних наук, старший викладач педагогічного інституту ім. Грінченка  провела майстер-клас

«Удосконалення профілактично-оздоровчої роботи шляхом використання інновацій».

Кожен педагог отримав та розширив свої знання про те, які цікаві форми роботи проводити під час Днів здоров’я, основною метою якого є пропаганда здорового способу життя. Особливу увагу було приділено проведенню занять з фізкультури,  занять на свіжому повітрі, проведенню фізкультурних розваг, гімнастики пробудження  та використання оздоровчих технологій з дітьми. Педагоги познайомились з цікавими іграми, які допоможуть  дітям підвищити інтерес до занять з фізкультури.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.