Про відкриття  броварських садочків

 

Нарешті з 03 червня 2020 року всі заклади дошкільної освіти в нашому місті з радістю зустріли своїх вихованців. Цього довгоочікуваного дня  з нетерпінням чекали всі: батьки, їхні малюки-дошкільники, вихователі та всі працівники  садочків.

На сьогоднішній день в усіх закладах дошкільної освіти створені безпечні умови для перебування дітей та працівників. До нових правил всі віднеслися відповідально: батьки заходять на територію тільки в захисних масках, дотримуючись дистанції, малюки знають про умови перебування в закладі в умовах карантину, а персонал садочку щоранку зустрічає своїх вихованців, проводячи їм температурний скринінг. До речі, вимірювання температури вони здійснюють через кожні чотири години та фіксують результати у відповідному журналі. У закладах розроблені адаптивні графіки прогулянок, що унеможливлюють пересікання дітей з інших груп, переформатовано розміщення в кімнатах для занять таким чином, що забезпечує максимально можливе фізичне дистанціювання. Вихователі  проводять додаткові бесіди, ігри та вправи, які доносять дітям важливість індивідуальних заходів та фізичного дистанціювання, більшість часу проводять на свіжому повітрі. Помічники вихователів щоденно кварцують і провітрюють групові приміщення відповідно до графіка, проводять вологе прибирання та через кожні дві години дезінфікують всі поверхні.  Щоденно проводиться і дезінфекція території закладу.

І ще одна приємна новина. Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області вже з 04 червня 2020 року почало видавати направлення для зарахування дітей в заклади дошкільної освіти з вересня 2020. Ця процедура також змінена на період карантину. Реєстрація та видача направлень, так як і раніше, відбувається щочетверга. Але, для того, щоб не було скупчення батьків, потрібно завчасно зареєструватися, обравши зручну дату та час. Лист реєстрації знаходиться у холі адмінбудинку за адресою: вулиця Гагаріна,18 (у охоронця).

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.