Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста

Розглянувши подання управління освіти і науки Броварської міської ради від 31.01.2017 №  185, статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», Постанови Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» (із змінами 2007року), наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.11.2014 № 627, керуючись статтями 32, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії з гуманітарних питань та постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку, виконавчий комітет Броварської міської ради
ВИРІШИВ:

  1. Затвердити норми харчування та встановити вартість харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах (Додаток 1).
  2. Встановити з 01 січня 2017 року плату для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ясельній та садовій групах у розмірі 60 відсотків від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  3. Встановити з 01 січня 2017 року плату для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста у санаторній групі різних профілів у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  4. Зменшити на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей віком до 18 років, встановивши плату за перебування у комунальних дошкільних навчальних закладах міста у ясельній та садовій групах у розмірі 30%, а санаторній групі у розмірі 20% від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  5. Звільнити від оплати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах:

5.1. Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, батьки яких примали та приймають участь у проведенні антитеррористичної операції, або загинули під час її проведення на Сході України, в межах коштів, виділених на харчування.

5.2. Батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щорічно установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах.

5.3. Дітей у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

6.Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити фінансування видатків в межах кошторисних призначень на харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах м. Бровари.

  1. Управлінню освіти і науки Броварської міської ради забезпечити виконання вікових норм харчування в межах кошторисних призначень на харчування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах м. Бровари.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 19.01.2016 року № 14 «Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міста».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

 
Міський голова                                                                                                      І.В.Сапожко

Детальніше…

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *