Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
від 16.01.2018 № 53
м. Бровари

Про затвердження вартості

харчування та встановлення плати для батьків

за перебування дітей у комунальних

закладах дошкільної освіти м. Бровари
Розглянувши подання управління освіти і науки Броварської міської ради від 09.01.2018  №  33, відповідно статті 35 Закону України «Про дошкільну освіту», постанов Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку» та від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», наказу Міністерства освіти і науки України від 21.11.2002 № 667 «Про затвердження порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних і комунальних дошкільних та інтернатних навчальних закладах», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.11.2014 № 627 «Про безкоштовне харчування  у комунальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах дітей, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції», керуючись статтями 32, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради

 

ВИРІШИВ:

  1. Встановити вартість харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти відповідно до затверджених норм харчування (додаток).
  2. Встановити з 01 січня 2018 року плату для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста у ясельній та садовій групах у розмірі 60 відсотків від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  3. Встановити з 01 січня 2018 року плату для батьків за перебування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти міста у санаторній групі різних профілів у розмірі 40 відсотків від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  4. Зменшити на 50 відсотків розмір плати для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей віком до 18 років, встановивши плату за перебування у комунальних закладах дошкільної освіти міста у ясельній та садовій групах у розмірі 30%, а санаторній групі у розмірі 20% від вартості харчування на день, відповідно до встановлених норм.
  5. Звільнити від оплати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти:

5.1. Дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою ї виховуються в сім’ях, дітей з інвалідністю, дітей працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей, батьки яких брали та беруть участь у проведенні антитерористичної операції, або загинули під час її проведення на Сході України, в межах коштів, виділених на харчування.

5.2. Батьків або осіб, які їх замінюють, у сім’ях, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щорічно установлюється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних закладах дошкільної освіти, а також батьки дітей та особи, які їх замінюють, із сімей, що отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» .

5.3. Дітей у санаторних закладах дошкільної освіти (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу, у спеціальних закладах дошкільної освіти (групах) для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку.

6.Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити фінансування видатків в межах кошторисних призначень на харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти м. Бровари.

  1. Управлінню освіти і науки Броварської міської ради забезпечити виконання вікових норм харчування в межах кошторисних призначень на харчування дітей у комунальних закладах дошкільної освіти м. Бровари.
  2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 07.02.2017 року № 83 «Про затвердження вартості харчування та встановлення плати для батьків за перебування дітей у комунальних дошкільних навчальних закладах міста».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

Міський голова                                                                                                      І.В.Сапожко

Додаток 1

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.