Про затвердження вартості харчування у комунальних закладах загальної середньої освіти м. Бровари

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від  16.01.2018  №  52

м. Бровари

 

 

Про затвердження вартості харчування

у комунальних закладах

загальної середньої освіти м. Бровари

 

Розглянувши подання управління освіти і науки Броварської міської ради від 09.01.2018 № 33, відповідно законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про охорону дитинства», постанов Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22.11.2004 № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», від 02.02.2011 № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», на виконання рішення Броварської міської ради від 30.01.2015 № 1396-52-06 «Про затвердження міської програми «Організація харчування в комунальних загальноосвітніх навчальних закладах» на 2015- 2018 роки», рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 04.11.2014 № 627 «Про безкоштовне харчування  у комунальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах  дітей, батьки яких беруть участь в антитерористичній операції», керуючись статтями 32, 34, 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради
ВИРІШИВ:
1.Встановити вартість одноразового харчування учнів у комунальних закладах загальної середньої освіти відповідно до затверджених норм харчування (додаток).

2.Забезпечити під час освітнього процесу безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням у комунальних закладах загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету учнів:

2.1. з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах;

2.2. з числа дітей із прийомних сімей, дітей-вихованців будинків сімейного типу, дітей з інвалідністю, дітей працівників органів міністерства оборони та внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей з багатодітних родин (3-х і більше дітей віком до 18 років); дітей, батьки яких беруть та/або брали участь в антитерористичній операції на Сході України;

2.3. 1- 4 класів.

3.Управлінню освіти і науки Броварської міської ради:

3.1. Організувати з січня 2018 року під час освітнього процесу безкоштовне одноразове гаряче харчування зазначених категорій учнів за рахунок коштів місцевого бюджету з розрахунку:

– для дітей віком від 6 до 10 років на суму до 19,80 грн. в день на одну дитину (для гімназії     ім. С.І. Олійника – до 35,38 грн.);

– для дітей віком після 10 років на суму до 23,30 грн. в день на одну дитину (для гімназії            ім. С.І. Олійника – до 42,18 грн.);;

3.2. Організувати під час освітнього процесу додаткове гаряче харчування учнів, які відвідують групи продовженого дня по грошовій нормі:

– учнів 1-4 класів на суму до 20,78 грн. в день на одну дитину;

– учнів 1-4 класу гімназії ім. С.І. Олійника на суму до 27,09 грн. в день на одну дитину.

3.3. Організувати під час літнього відпочинку безкоштовне харчування за рахунок коштів місцевого бюджету на суму до 96,67 грн. на одного учня дітей, які відвідують табори відпочинку з денним перебуванням на базі комунальних закладів загальної середньої освіти, з числа:

3.3.1. дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, дітей із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»,

3.3.2.  дітей із прийомних сімей, дітей-вихованців будинків сімейного типу, дітей з інвалідністю, дітей працівників органів міністерства оборони та внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, дітей багатодітних родин (3-х і більше дітей віком до 18 років), дітей, батьки яких беруть та/або брали участь в антитерористичній операції на Сході України.

3.4. Забезпечити виконання вікових норм харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навчаються в спеціальних та інклюзивних класах, дітей із малозабезпечених сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям», в межах коштів місцевого бюджету на харчування.

4.Фінансовому управлінню Броварської міської ради забезпечити фінансування видатків в межах кошторисних призначень на організацію харчування в комунальних закладах загальної середньої освіти міста в межах коштів місцевого бюджету на харчування.

  1. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету міської ради від 07.02.2017 року № 82 «Про затвердження вартості харчування у комунальних загальноосвітніх навчальних закладах м. Бровари».
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М.

 

Міський голова                                                                                          І.В. Сапожко

Додаток 1

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.