Проведено апробацію інструментарію для самооцінювання освітніх і управлінських процесів в закладах дошкільної освіти

Відповідно до наказу Державної служби якості освіти України від 19.05.2021 № 01-12/20  у період з 24.05.2021 по 28.05.2021 на базі закладу дошкільної освіти (ясел-садка) комбінованого типу «Теремок» Броварської міської ради Київської області проведено апробацію інструментарію для самооцінювання освітніх і управлінських процесів в закладах дошкільної освіти. Апробацію проводили головні спеціалісти відділу дошкільної освіти управління роботи із закладами загальної середньої та дошкільної освіти департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України – Курочка Вікторія Андріївна та Ковальчук Наталія Іванівна.

До участі в опрацюванні показників та індикаторів інструментарію залучили представників Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області та консультантів Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області, керівників  ЗДО міста Броварів, практичних психологів, вчителів-логопедів.

Робота була плідною та цікавою, всі учасники працювали наполегливо,  адже розуміли велику відповідальність перед педагогами-дошкільниками  України. Сподіваємося, що забезпечення оцінювання внутрішньої системи якості освіти в закладах дошкільної освіти буде здійснюватися легко, зручно та результативно.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.