Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу

20 лютого 2018 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 відбулось чергове заняття Обласного опорного закладу освіти з теми «Розвиток творчої особистості молодшого школяра на літературній спадщині В.О.Сухомлинського в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Слухачі знайомилися з досвідом роботи закладу з питань наступності у роботі школи І та ІІ ступенів.  Пізнавальним і цікавим для присутніх був виступ  Пащенка Дм. І., доктора педагогічних наук, професора кафедри педагогіки, психології та освітнього менеджменту КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» – «Педагог, який випередив час», доповідь практичного психолога ЗОШ №2 Шинкарюк О.М. «Виховання емоційної культури сьогодні зазеленіє пишними паростками в майбутньому».

Сучасними технологіями організації освітнього процесу   ділилися класовод 2-б класу Варламова С.В. під час проведення інтегрованого уроку  читання і трудового навчання та Накалюжна А.Дм. під час проведення уроку української літератури у 5-а класі.

Зворушила серця присутніх літературно-музична композиція «Діти. Україна. Майбутнє», підготовлена учнями 4-а та 3-г класів (класоводи: Теплюк С.М. і Давиденко Г.В.).

Змістовною була виставка творчих доробків учнів, батьків, педагогів, виготовлених за сюжетами літературних творів В.О.Сухомлинського.

З вітальним словом до слухачів ООЗО звернувся директор закладу освіти Кащеєв В.М.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *