Щиро вітаємо Холодну Нінель Борисівну з присвоєнням почесного звання «Заслужений вчительУкраїни» !

IMG-696d73f2a694a1457d227874fc7622ac-V

 

На підставі Указу Президента України № 416/2020 від 30.09.2020 р. Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня працівників освіти за значний особистий внесок у розвиток національної освіти, багаторічну плідну педагогічну діяльність та високий професіоналізм, учителю біології та екології Броварської гімназії ім.С.І.Олійника Холодній Нінель Борисівні присвоєно почесне звання «Заслужений вчитель України».
         Учитель це не просто професія – це поклик душі тих, хто обрав стежку наставництва для своїх вихованців. Нінель Борисівна на посаді вчителя у Броварській гімназії ім.С.І.Олійника працює з 1997 року.
       У своїй роботі Холодна Н.Б. систематично та результативно використовує найрізноманітніші освітні інновації, що активізують процес пізнання, виявляють творчий потенціал учнів, сприяють розвитку інтелекту, критичного мислення та стійкому засвоєнню програмового матеріалу. Уроки Нінель Борисівни – це відкриття непізнаного, це вулкан креативності та ідей, це тісний тандем співпраці з учнями, це спільний пошук у досягненні мети.   Значну увагу Холодна Н.Б. приділяє роботі з обдарованою та талановитою молоддю. Нінель Борисівна підготувала 9 переможців і призерів ІV етапу олімпіад з біології та екології, серед яких 1 стипендіат Президента України (2015 р.).
 Ваші здобутки, Нінель Борисівна,  створені щоденною наполегливою працею, тож нехай це досягнення додасть Вам віри і життєвих сил. Упевнені, що ця висока відзнака додасть Вам ще більшого стимулу для спрямування своєї професійної та творчої діяльності. Зичимо Вам міцного здоров’я, незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого.
Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.