Семінар-практикум з теми «Форми організації індивідуального та інклюзивного навчання в умовах закладу загальної середньої освіти»

12 лютого 2020 року в Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 відбувся семінар-практикум з теми «Форми організації індивідуального та інклюзивного навчання в умовах закладу загальної середньої освіти».

Учасниками заходу були вчителі початкових класів, в яких навчаються діти з особливими освітніми потребами, асистенти вчителів інклюзивних класів, спеціалісти Інклюзивно-ресурсного центру.

Присутні мали змогу під керівництвом заступника директора з навчально-виховної роботи Т.Семіжонової за допомогою додатків Google навчитися створювати кабінети для роботи з дітьми й наповнювати їх навчальним контентом.

Вчитель-дефектолог В.Чернова за допомогою наочного матеріалу, фрагментів з відео та презентацій знайомила учасників з можливостями  корекційно-розвиткових занять для стимулювання пізнавальної діяльності дітей з особливими освітніми потребами.

Асистент учителя О.Васильєва, використавши відео, продемонструвала присутнім можливі форми роботи педагогів з дітьми з ООП для розвитку їх творчих здібностей, для їх комфортного спілкування в позаурочний час.

А молода колега, також асистент учителя Ю.Сауцька провела майстер-клас з виготовлення тварин способом оригамі. Така робота сприяє розвиткові дрібної моторики.

Всі учасники семінару відзначили високий науковий рівень заходу, його практичну значущість та актуальність.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.