Серпнева конференція педагогічних працівників

26 серпня 2020 року відбулась серпнева конференція педагогічних працівників «Освіта в нових умовах: виклики та завдання».

Конференція пройшла в онлайн форматі  на платформі ZOOM.

У роботі конференції взяв участь міський голова Ігор Сапожко, який звернувся з вітальним словом до педагогів міста.

Також підведено підсумки розвитку освітянської галузі міста у 2019/2020 навчальному році та окреслено основні завдання на майбутній рік.

Особлива увага була приділена організації в закладах освіти протиепідемічних заходів та забезпечення безпечних умов для всіх учасників освітнього процесу. Про це говорила Олександра Вакарчук, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Броварського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Київській області.

Епідемія коронавірусу стала випробуванням для освіти. Адже якісне навчання в дистанційній формі передбачає наявність доступу до швидкісного інтернету, технічного забезпечення в усіх учасників освітнього процесу, а також те, що педагоги володіють технологіями та методологією навчання за допомогою дистанційних технологій.

«Дистанційне навчання. Хто, як та навіщо? Огляд можливостей навчальних платформ» – так назвала свій виступ Людмила Демченко, вчитель інформатики навчально-виховного комплексу Броварської міської ради, голова міського методичного об’єднання вчителів інформатики.

Завершилась конференція засіданням міських методичних об’єднань педагогів у закладах освіти.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.