Серпневий форум педагогічних працівників

30 серпня 2021 року у Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся серпневий форум педагогічних працівників закладів освіти Броварської міської територіальної громади «Освіта 21/22: досягнення та вектори розвитку».

Учасниками заходу були: директори, заступники директорів, вихователі-методисти закладів освіти громади, працівники Управління освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників та Інклюзивно-ресурсного центру.

Гостями форуму були Ігор Сапожко, Броварський міський голова, Лариса Виноградова, заступник міського голови, Юрій Вергун, директор департаменту інституційного аудиту Державної служби якості освіти України, Світлана Сакаєва, директору Київського регіонального центру  оцінювання якості освіти,

Міський голова Ігор Сапожко привітав освітян із початком нового навчального року, подякував педагогам за роботу у такий складний період, акцентувавши увагу, що кожен працівник освітянської галузі справився з викликами сьогодення і максимально зробив все можливе, щоб передати свої знання дітям. Також зупинився на питаннях харчування, фінансової підтримки, озвучив плани та висловив сподівання, що вони будуть максимально реалізовані.

На питаннях необхідності розбудови системи забезпечення якості освіти зупинився Юрій Вергун. Він розповів про принципи формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, про вимоги та критерії оцінювання освітніх та управлінських процесів закладів загальної середньої освіти, про етапи розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти, презентував Абетку для директора, Електронний порадник для директора закладу дошкільної освіти, Порадник для голів та управлінців освітою територіальних громад.

Світлана Сакаєва розповіла про зовнішнє незалежне оцінювання, назвавши цю систему однією з найуспішніших за роки незалежної України. Вона підвела підсумки 15-ти річчя існування ЗНО та відзначила успішну роботу педагогів закладів освіти Броварської міської територіальної громади з підготовки учнів до ЗНО, познайомила із нововведеннями у ЗНО-2022.

Оксана Мельник, начальник Управління освіти і науки, ознайомила присутніх із досягненнями освітян за минулий навчальний рік, із об’ємом виконаних робіт з підготовки закладів освіти до нового навчального року, подякувала присутнім за плідну працю. Пріоритетними завданнями визначено підготовку до переходу базової середньої школи в режим роботи за Концепцією Нової української школи, створення моделі здорової школи та вільного доступу до якісних освітніх послуг усіх учасників освітнього процесу.

Лілія Гладишевська, директор Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3, Олена Кізюн, директор Інклюзивно-ресурсного центру, поділились досвідом роботи зі створення моделі здорової школи, організації здорового дитячого харчування, формування безбар’єрного та комфортного середовища для всіх учасників освітнього процесу.

По обіді форум продовжив роботу в закладах освіти міста у форматі дискусійних майданчиків, де представники професійних спільнот підвели підсумки роботи за минулий рік та визначили пріоритетні завдання на 2021-2022 навчальний рік.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.