Сертифікація педагогів – альтернатива атестації

З 30 січня  розпочалась реєстрація для участі в сертифікації педагогічних працівників 2023 року. З ініціативи Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області  31 січня 2023 року відбулось засідання «круглого столу» для заступників директорів з навчально-виховної роботи, що координують роботу початкової школи, вчителів початкових класів, які виявили бажання пройти сертифікацію у цьому році.

Перед учасниками виступила директор Київського регіонального  центру оцінювання якості освіти Світлана Сакаєва. Вона розповіла присутнім про особливості реєстрації для участі у сертифікації та проведенні незалежного тестування, а також повідомила, що перший етап сертифікації для педагогів початкових класів Київщини станом на 10.00. 31 січня завершився. Вчителі Броварської міської територіальної громади проявили високу активність. На І етапі зареєструвалось  8 осіб, 3 – чекають ІІ етапу реєстрації.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Броварського ліцею № 8, 16 класоводів якого з 2018 року  успішно пройшли сертифікацію, Людмила Кордон детально, щиро ділилася напрацьованим досвідом участі педагогів її закладу на етапі самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності та вивчення практичного досвіду їх роботи.

Враженнями від участі у сертифікації ділилася Віра Ткаченко, вчитель початкових класів Броварського ліцею № 8.

Привітала присутніх з початком надзвичайно відповідального періоду у професійному зростанні педагогів директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Броварського району Київської області Світлана Бойко. Вона побажала всім учасникам сертифікації успішного її проходження.

У роботі «круглого столу» також взяли участь начальник відділу загальної середньої, професійно-технічної та вищої освіти Управління освіти і науки Броварської міської ради Броварського району Київської області Альона Турченюк та консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Любов Ярмоленко.

Учасники зібрання отримали відповіді на всі запитання, що в них виникали.

Захід був актуальним, продуктивним, цікавим, конструктивним.

1 (4)

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.