Святковий концерт до Дня Святого Миколая від народного    художнього колективу «Вокального ансамблю «Калинка»

 

18 грудня 2019 року в Палаці творчості дітей та юнацтва відбувся святковий концерт до Дня Святого Миколая за участі народного художнього колективу «Вокального ансамблю «Калинка», художній керівник Любов Шумовська. У цілковито святковій атмосфері діти привітали своїх рідних і друзів, які зібралися у концертній залі Палацу.

Розпочалося дійство презентацією фільму «Чарівна зустріч», співзучного святковому вечору, адже у ньому була відображена фантастична зустріч хлопчика зі святим Миколаєм. Фільм створили вихованці гуртка режисури та відеомонтажу «Каdr» разом зі своїм керівником Іллєю Петрушою.

Безперечною окрасою цього творчого вечора стали колядки, які вперше цьогоріч прозвучали на сцені Палацу. Ці пісенні твори, які мають глибоке суто українське походження, завжди заворожують, а вже у виконанні дітей – і подавно. Таким чином, цей концерт започаткував цикл новорічних дійств у великому творчому колективі Палацу.

Особливо тепло глядачі зустрічали юних солістів, із вуст яких  прозвучало немало співочих перлинок. У концерті прозвучали як знайомі уже слухачам твори, так і пісні з нового репертуару.

Наприкінці цього святкового дійства директор Палацу Валентина Павлученко привітала присутніх у залі з прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Вона тепло подякувала юним артистам та їхньому керівникові Любові Шумовській за створений новорічний настрій і побажала всім присутнім, щоб у чарівну ніч напередодні Святого Миколая, збулися мрії і сподівання та  гарними були усі новорічно-різдвяні свята.

Калинка

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.