Свято останнього дзвоника

24 травня в закладах освіти міста Бровари пролунав останній дзвоник. Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє. Передзвін останнього дзвінка відкриває для них нову сторінку життя.   Цьогоріч  у нашому місті  1113 випускників 9-х класів та 465 – 11-х.

Бажаємо всім учням наснаги для втілення мрій, віри і впевненості у собі, успіхів і досягнень у достойних справах!

Щира подяка усім педагогам міста за віддану працю, за турботу, підтримку, поради і знання, які ви віддаєте своїм вихованцям. Ви є тими, хто творить майбутнє України, тому що змалку прищеплюєте майбутньому нашому поколінню патріотизм, любов до рідного краю, принципи духовності та моральності.

Особливі слова подяки батькам. Разом із своїми дітьми Ви пройшли цей довгий і непростий шлях: раділи їхнім першим успіхам, підтримували та допомагали у важку хвилину.

Щиро бажаємо всім випускникам впевнено йти життєвою дорогою і завжди досягати поставленої мети, віри і впевненості у завтрашньому дні, успіхів і здійснення усіх задумів. Нехай з вами завжди поруч будуть вірні друзі та мудрі наставники! Примножуйте славу рідної землі, бо народилися ви і зростали у незалежній Україні, яку віками виборювали наші Герої. Будьте гідними їх послідовниками та справжніми громадянами, гордо несіть славу минулих поколінь та творіть нову величну історію нашої держави.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.