Свято юннатів

Безперечно, день народження – один із найсвітліших днів року. Адже тоді родина збирається разом, довкола лунають теплі слова та дзвенить щирий сміх. 16 вересня 2015 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді (НЕНЦ) відзначив день народження, а також 90-річчя українського юннатівського руху.

З нагоди свята керівництво НЕНЦу провело два конкурси: «Захоплююче  лозоплетіння» і «Країна Юннатія». До них долучилися діти із 22 областей України, щоб презентувати свої витвори. Номінація «Квітковий килим» об’єднала такі роботи: «Янгол з Україною в серці» та «Пливе кача» із Тернополя, «Еколандія» з Полтавської області. У номінації «Флористична скульптура» взяли участь: «Хвилі творчості» із Миколаєва, скульптура «Гостинна Полтавщина» з Полтави, «Дитячі мрії» з Чернівецької області.

Команда вихованців зразкової творчої майстерні «Адоніс» ДЕНЦ «Камелія» також взяла участь у двох номінаціях. Їхні роботи (флористична скульптура «Ювілейний торт» та квітковий килим «Вітальна листівка») посіли другі місця. За словами учасників конкурсу, створення композицій було надзвичайно цікавим, адже, працюючи серед різних квітів, відчуваєш себе частинкою природи, і це надзвичайно надихає.

Захід проводиться щорічно на території НЕНЦу. Хотілось би, щоб усюди була така тепла атмосфера як тут.

Отже, бажаємо Національному еколого-натуралістичному центрові учнівської молоді відзначити ще не один ювілей, а усім юннатам України – безмежної любові до природи!

11

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.