«Табір моєї мрії «Healthy way»» у Броварській загальноосвітній школі №6

 

Пришкільний та мовний табір «Healthy way», що з 29 травня функціонує на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, зібрав на літній  відпочинок учнів з різних шкіл м. Бровари. Вихованці ЗОШ №№ 1, 3 та 9, а це майже 200 хлопчиків та дівчаток, за цей час оздоровились, здружились і змогли розкрити свої здібності і таланти.

Різноманітність форм роботи сприяє розвитку мовленнєвих навичок, активності, сміливості, спритності, вмінню працювати в команді, уваги, уяви.

З 10 години розпочанаються заняття «Спілкуємося англійською» для І, ІІ, ІІІ загонів – ігрові моменти, творчі завдання, спілкування та змагання.

У творчій роботі табору беруть участь 8 волонтерів – американців, викладачі ДЕНС «Камелія», ДПТНЗ «Професійний ліцей», співробітники міської бібліотеки, вчителі та батьки. З метою популяризації здорового способу життя кожен день таборчан починається з активної зарядки на шкільному стадіоні, організовано здорове харчування у їдальні.

Разом з носіями англійської мови дітлахи розвивають моторику пальчиків рук, ліплять різноманітні фігурки з глини, опановують техніку оригамі, із задоволенням вчаться грати в американський футбол та бейсбол, спілкуються англійською щодо наших спільних з американською традицій, культури, мистецтва та кулінарії. А ще випікали піцу та американський пиріг, брали участь у акції «Artchalk» – малюнок на асфальті, змагалися у перетягуванні канату, вчилися стріляти з лука, виготовляли обереги – ляльки-мотанки, опановували техніку квілінга.

А головне, що вихованці поступово долають мовний бар’єр і з захопленням спілкуються з волонтерами з Америки.

До організації дозвілля у таборі активно долучаються і батьки, які проводять майстер-класи з аква-гриму та тренінги щодо здорового харчування. Особливо велика вдячність сім’ї Плахових та Гайдамак.

Дітям неймовірно подобається проводити час у таборі «Healthyway», про що розповіли учениці 5-А та 8-А класів Плахова Анастасія та Теплинська Аріна у програмі «З ніг на голову» в ефірі «Табір моєї мрії» у студії радіо «Хаят».

Успіх табору «Healthy way» на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 – у творчій, плідній співпраці усіх його учасників, від директора до кухарів!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *