Тренінг з реалізації програми «Впевнений старт»

06.06.2018  на базі  ДНЗ “Сонечко” управління освіти і науки Броварської міської ради відбувся тренінг для вихователів-методистів та завідувачів закладів дошкільної освіти міста з навчання за програмно-методичним комплексом “Впевнений старт”.

“Впевнений старт” – освітня програма для дітей старшого дошкільного віку, затверджена Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017), відповідає положенню Концепції освітньої реформи в Україні.

Тренінг проводила завідувач ДНЗ “Лісова казка” Савченко Л.А., яка пройшла підготовку у якості тренера для навчання вихователів закладів дошкільної освіти за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» (18.05.2018 – 19.05.2018  у м.Києві).

Людмила Анатоліївна ознайомила присутніх із завданнями, структурою, змістом програми та методичними рекомендаціями до неї. Всі присутні мали можливість випробувати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу. Учасники тренінгу змогли побачити переваги навчально-методичного комплексу «Впевнений старт», який  спрямований на збагачення досвіду взаємодії дитини старшого дошкільного віку з соціальним та природним оточенням через організацію специфічних дитячих видів діяльності, які  формують відповідні життєві компетентності та якості психологічної зрілості.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *