Творча особистість 2020. БНВО

Театр хореографічного мистецтва «My dance» під керівництвом Шихабутдінової Світлани Миколаївни протягом 2019/2020 навчального року став переможцем ІV Міжнародний фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity  Festival Inna-Brovary» (Гран-прі, два І місця, одне ІІ місце), Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest Chapkis» (Грн-прі, п’ять І місць), VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського (ІІ місце), обласного фестивалю дитячих та юнацьких хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» (два І місця).

«My dance» – це зовсім юний, яскравий, креативний, різноплановий хореографічний колектив. Багатогранність образів, глибина почуттів, театралізація хореографічних композицій, творчий експеримент, акторська майстерність вихованців та їх професійна підготовка кожну хореографічну композицію перетворює на маленьку розповідь історії із життя, яка покликана торкатися найпотаємніших глибин душі людини, пробуджувати найкращі почуття, та змінювати життя і дітей, і глядачів на краще.

Клуб військово-історичної мініатюри «Десна»  існує майже 30 років. Керівник клубу Маєвський  Олександр Іванович та його вихованці усвідомлюють, що стендовий моделізм це не лише філігранне виготовлення моделей, а й глибинний історичний пошук. Вихованці розуміють, як тісно пов’язані між собою поняття минуле, сьогодення та майбутнє.

Вихованці клубу досягли вражаючих результатів. Вони беруть активну участь у виставковій діяльності – з їх моделями знайомі глядачі у інших містах України, і навіть сусідніх державах. У 2019/2020 навчальному році команда клубу ВІМ «Десна» посіла ІІІ місце у VIII Відкритій міжрегіональній виставці-конкурсі стендового моделювання (м. Бердичів). Особливих успіхів в особистій першості за окремими номінаціями досягли Звєрєв Владислав (І, ІІ місця), Полянчук Назарій (І, ІІ (2) місця), Тріщун Валентин (І місце), Семеренко Роман (ІІІ місце). Такі перемоги є сильною мотивацією для подальшої творчості.

Вихованцями вокального колективу «Струмочок»  є діти дошкільного та шкільного віку, від 3-х до 14-ти років. Керівник колективу Пучкова Олександра Іллівна спрямовує свої зусилля на розвиток музичного слуху, ритмічних навичок, допомагає дітям глибоко сприймати музику. Її вихованці, співаючи та слухаючи музику, навчаються цінувати прекрасне. Спів – це надзвичайно творча діяльність. Дітям подобається опановувати мистецтво вокалу та втілювати свої вміння й емоції на сцені. «Струмочок» бере активну участь у різноманітних концертах, конкурсах та фестивалях. Цього року колектив став переможцем благодійного ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary» (І, ІІ місця) та дистанційного Всеукраїнського конкурсу «Діти, окрилені перемогою» (І, ІІ, ІІІ місця).

Шихабутдінови Антон і Жанна, вихованці Театру хореографічного мистецтва «My dance»,  стали переможцями ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості«International Charity Festival Inna-Brovary» (І місце) та Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest Chapkis», де здобули два І місця у різних номінаціях.

Антон і Жанна, зростаючи у творчій сім’ї, змалечку закохані у творчість у всіх її проявах. Кожне завдання, кожну ідею втілюють у життя через призму творчості. У своєму хореографічному доробку мають не тільки майстерно створені хореографічні образи – ідеї керівника колективу, а й авторські хореографічні композиції, нагороджені дипломами «Наймолодший балетмейстер-постановник». Цілеспрямованість і наполегливість у розвитку, постійний рух вперед, креативність у втілені хореографічних ідей, жага перемоги поєднуються з чуттєвістю, милосердям, любов’ю до людей, життя і всього живого, глибиною і багатогранністю особистості. Тому кожен хореографічний образ, втілений ними на сцені, глибоко розкриває емоційний стан героя, його переживання, дії і рішення.

Корбан Дар’я,  вихованка Театру хореографічного мистецтва «My dance»,   стала переможницею ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity  Festival Inna-Brovary» та Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest Chapkis», у кожному з яких здобула два І місця.

Дар’я – багатогранна особистість, закохана у хореографію, любить вчитися, має багато друзів, наполеглива і цілеспрямована у роботі.Завжди готова прийти на допомогу, поділитися чим має і підтримати добрим словом. Поряд з нею завжди затишно і весело. Креативна на різні видумки у різних ситуаціях. Дуже тонко й глибоко, всіма гранями своєї душі відчуває образи, граційно й невимушено передає їх на сцені через пластику, акторську гру і хореографію.

Кульбака Олександра, вихованка Театру хореографічного мистецтва
«My dance»,   стала переможницею ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Internationa Charity Festival Inna-Brovary»та Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest Chapkis», у кожному з яких здобула  І місце.

Олександра – юна танцівниця – весела, жвава і непосидюча,захоплюється хореографією і пілоном. Разом з тим наполеглива, старанна, чуйна і милосердна. Хоч і маленька за віком та дуже доросла за міркуваннями, своїм відповідальним ставленням до життя. Близько бере до серця проблеми інших дітей, співчуває їм і щиро вірить, що кожна дитина має право бути щасливою. Саме ці якості допомогли дівчинці через рух і пластику хореографії глибоко і тонко передати переживання, біль і мрії своєї героїні – дівчинки-сирітки з дитячого притулку, яка мала єдине найбільше бажання мати сім’ю.

Шиліна Вікторія, вихованка Театру хореографічного мистецтва
«My dance»,   стала переможницею ІV Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary», здобувши І і ІІ місця та Міжнародного конкурсу-фестивалю творчості «ProFest Chapkis», де здобула  І місце.

Вікторія – неймовірно творча і креативна, внутрішньо багата особистість. Експериментатор і новатор у хореографії, генератор ідей у колективі. Її творчість відзначається експресіонізмом. Переймається суспільними проблемами, проблемами особистості й довкілля. Байдужість людей, безглуздя їх безвідповідальних вчинків, буллінг  у школі, біль і внутрішні переживання особистості, збереження навколишнього середовища – це не весь перелік тем, які Вікторія порушує у творчості. Свої зусилля спрямовує на пробудження свідомості кожної людини, відповідального ставлення до власного життя та життя оточуючих.

Гончарова Софія, вихованка театрального гуртка «Посмішка»,  талановита творча особистість. Вона чудово володіє майстерністю слова, перевтілення у різні ролі, має хист і здібності до театрального мистецтва.

Софія – щира і доброзичлива дитина, яка завжди прийде на допомогу іншому. Саме тому вона взяла активну участь у благодійному
ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary», в якому посіла ІІ місце у номінації «театральне мистецтво та художнє слово».

Цим успіхом Софія завдячує керівнику театрального гуртка «Посмішка» Скорик Наталії Петрівні, яка навчає своїх вихованців не стояти осторонь проблем людей, які потребують нашої допомоги та уваги.

Астапенко Катерина –вихованка гуртка «Чарівний завиток», має значні творчі здобутки. У 2019/2020 навчальному році талановита дівчинка посіла ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» та ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

Катерина добра, допитлива, креативна та творча дитина, яка наполегливо опановує секрети декоративно-ужиткового мистецтва. А допомагає їй у цьому керівник гуртка «Чарівний завиток» Шарик Наталія Олександрівна, зусилля якої націлені на те, щоб допомогти дитині розкрити творчий потенціал, усвідомити свої здібності, сформувати активну життєву позицію. Головне – переконати дитину, що успіх гарантований не для будь-кого, а лише для того, хто докладає максимум зусиль і готовий долати труднощі.

Гладуш Марія багато років займається  в гуртку образотворчого мистецтва «Веселий пензлик». Обдарована дівчинка опановує основи малюнка, живопису, графіки, ліплення та інші розділи навчальної програми під керівництвом Знатнової Олени Вячеславівни.

Мистецтво малювання займає важливе місце в житті Марії. Засобами образотворчого мистецтва вона виражає красу життя, природи, думки, почуття.

Систематичні творчі заняття дали свій результат –  у 2019/2020 навчальному році Марія здобула ІІ місце в обласному етапі
ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

Горбач Анастасія, вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Чарівні фарби», у  2019/2020 навчальному році здобула І місце в обласному етапі  та ІІ місце в Національному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

Анастасія – цілеспрямована творча особистість. Відвідує різні гуртки,  але найбільше їй подобається малювати, ліпити, декорувати предмети й прикрашати мінливій світ, щоб усе навколо милувало око. Настю любить природу, турбуватися про майбутнє планети.

Поряд з нею уважний, доброзичливий керівник гуртка Бєлановська Олена Миколаївна, яка формує у дітей особистісно-ціннісне ставлення до мистецтва, розвиває художні здібності, смаки, образне мислення.

Ромашко Вікторія – вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівні прикраси» Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна) та гуртка образотворчого мистецтва «Чарівні фарби» (керівник Бєлановська Олена Миколаївна). У 2019/2020 навчальному році здобула І місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary», ІІІ місце в обласному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи»,
ІІІ в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Дівчинка дуже старанна, талановита, наполеглива та працелюбна, активно бере участь у конкурсах. Легко знаходить спільну мову з однолітками, завжди готова допомагати іншим. Відмінна риса Вікторії – неймовірна потреба в особистісній творчій самореалізації.

Дем’яненко Валерія – вихованка гуртка декоративно-ужиткового мистецтва «Чарівні прикраси» Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна). У 2019/2020 навчальному році здобула ІІ місце у ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary».

Валерія – творча дитина з багатою уявою. Дуже відповідальна, завжди допомагає молодшим вихованцям гуртка. Під час занять опановує різні техніки декоративно-ужиткового мистецтва, але особливо їй подобаються різні види вишивки, штучні квіти, пошиття іграшок. Виконує цікаві творчі завдання, які приносять їй справжнє задоволення.

Ящук Ярослава – різнобічно обдарована дитина, одночасно займається різними видами творчості. Декоративно-ужиткове мистецтво (бісероплетіння, пошиття іграшок) опановує у гуртку «Чарівні прикраси» Зразкового творчого об’єднання «Дивосвіт» (керівник Матвєєва Лілія Вікторівна) . У 2019/2020 навчальному році здобула І місце в обласному та І місце у Національному етапі ХІІІ Міжнародного конкурсу еколого-оздоровчої спрямованості «Метелики – німий шедевр природи».

Має творчий підхід до будь-якої справи. Багато років займається вокалом у колективі «Струмочок» Центру позашкільної освіти БНВО під керівництвом Пучкової Олександри Іллівни. Досягла неабияких успіхів – посіла ІІ місце у благодійному ІV Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «International Charity Festival Inna-Brovary».

Інтелектуальна і творча обдарованість Карпізіна Валентина, вихованця гуртка «Дизайн і технології», виявляється у його здатності поєднувати словесну, графічну і предметну інформацію у цілісних композиціях, в умінні образно формулювати творчий задум, у конструюванні композицій за власним задумом і образною уявою.

У 2019/2020 навчальному році Валентин посів І місце у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Заїка Марія, учениця 6 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання, здобула ІІІ місце на обласному етапі ІІІ Всеукраїнського конкурсу творчих робіт школярів «Гуманне ставлення до тварин» (керівник Колтко Марія Олександрівна).

Творчість, креативність, невимушеність, всепоглинаюча доброта – вічні супутники Марії. Вона дуже творча, обожнює малювати, вчиться грати на синтезаторі, а її внутрішня мрійливість і чутливість не дозволяє бути осторонь важливих питань сьогодення. Це дитина, яка дуже любить природу, захищає тварин, завжди відгукнеться, якщо слабкий потребує допомоги. Свої погляди вона ділить разом із вчителем української мови Колтко М. О., тому не дивно, що конкурс «Гуманне ставлення до тварин» зацікавив їх обох. Будьте добрішими до тварин, тоді наш Світ стане набагато кращим!

Музалевська Вікторія – обдарована вихованка гуртка образотворчого мистецтва «Веселий пензлик».   Керівник гуртка – Знатнова Олена Вячеславівна – добрий помічник у процесі творчого становлення своїх вихованців.

У процесі особистої творчої діяльності Вікторія вчиться тонко відчувати, розуміти та створювати прекрасне. Дівчинка переконана, що краса мистецтва пробуджує добрі почуття, чуйність, здатність до співпереживання.

Її найкращі творчі роботи беруть участь у різноманітних виставках-конкурсах дитячого малюнка. У 2019/2020 навчальному році Вікторія здобула ІІ місце в обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка «Право очима дитини.

Пшеничний Тихон, учень 4 класу загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Броварського навчально-виховного об’єднання, зайняв І місце в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (керівник Сіромолот Наталія Олександрівна).

Працьовитий, допитливий та всебічно розвинений хлопчик. Цікавиться точними науками, обожнює математику. Цілеспрямованість, наполегливість та чуйність – риси характеру, які супроводжують його в усіх починаннях. Тихон захоплюється зйомками та монтажем відео, відвідує гурток роботехніки. У майбутньому мріє стати програмістом або режисером. Вже має власні відео роботи, які викладає в своєму блозі.

Попереду у Тихона ще багато перемог у різноманітних конкурсах. Бажаємо натхнення та творчих здобутків!

 

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.