Творча особистість 2020

Традиційно щороку  у травні ми відзначаємо переможців та призерів ІІІ та VІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та їх вчителів.

На жаль, карантин вніс певні корективи у формат проведення свята «Творча особистість – 2020».

Тому пропонуємо усім ознайомитись онлайн протягом травня місяця з найкращими учнями та їх учителями, які гідно представили наше місто на обласних предметних олімпіадах, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук та творчих конкурсах.

Нам справді є чим пишатися, адже наше місто має надзвичайно потужний потенціал творчої та обдарованої молоді. Ми дуже пишаємося нашими здібними учнями, які змогли досягти успіху завдяки своїй наполегливості та цілеспрямованості, а також постійній підтримці їх мудрих наставників, справжніх фахівців своєї справи –  талановитих вчителів.

Бажаємо нашим юним обдаруванням, і надалі  підвищувати рейтинг рідної школи та міста, здобувати перемоги в інтелектуальних конкурсах, та прославляти наше місто і нашу країну.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.