Творча особистість. НВК

Єва Шульц, учениця 9 – А класу з поглибленим вивченням математики НВК,  виборола І місце з фізики та ІІ місце з математики на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад. Наполеглива, амбітна, цілеспрямована, упевнена у своїх знаннях.  Єва протягом  2018-2020 років є переможцем ІІ та ІІІ етапів олімпіад із хімії, біології, математики та фізики.  Як кажуть, побачивши результат, зробиш усе, щоб побачити його знову.  Кожна перемога настільки піднімає настрій та робить дівчину гордою за себе, свої знання та зусилля, що просто нереально зупинитися! Учениця має безліч інших захоплень: отримала музичну освіту за спеціальністю акордеон, у вільний час малює, читає, іноді римує поетичні рядки, також обожнює готувати. А відпочити і набратися сил Єві допомагає домашній улюбленець – кролик Руру.

Єва мріє пов’язати своє життя з медициною. На даний час думає навчатися на лікаря-психіатра, але до кінця ще не визначилася. А от із бажанням відкрити власне невелике кафе визначилася остаточно.

Дівчинка вважає, що саме впевненість є однією з головних запорук успіху. Без зусиль результату не буде!

 

Ірина Іванівна Любимова, учитель математики НВК – талановитий педагог, творча особистість, здатна залучити учнів в активний пізнавальний процес. ЇЇ уроки  цікаві, змістовні, відзначаються чіткою організацією. Під час навчальних занять уміло використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів, використовуючи традиційні форми навчання. Учитель у постійному пошуку нових шляхів активізації діяльності учнів, розвитку ініціативи та творчості. Учитель  працює з обдарованими та здібними дітьми. Її учні щороку є учасниками та переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських  Ірина Іванівна – особистість сильна, неординарна, мудра, гуманна, комунікабельна, за що й користується повагою колег, учнів та батьків.


Що майбутнє за новими інформаційними технологіями, добре розуміє Олексій Куркін, учень 11-А класу Броварського НВК. Уже 7 років захоплюється вивченням IT-технологій, займається робототехнікою, освоїв сучасні мови програмування та безперервно вдосконалює свої знання в цій сфері. Оскільки вважає, що без них неможливий розвиток сучасного підлітка. Розробив довідник із робототехніки на 34 уроки, адаптований для шкільної програми, залучив учителів міста до впровадження його  в освітній процес. У цьому році став призером обласної олімпіади з програмування серед 11 класів, неодноразово перемагав на змаганнях із робототехніки. Має досвід у викладанні мов програмування Python, C/C++ (Arduino), а також є розробником адаптованих для школярів курсів та літніх таборів із робототехніки та програмування. у 2019-2020 навчальному році виборов ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з інформатики.

 

 

 Іван Тимко,

учень 11-А класу

Броварського НВК,

у 2019-2020 навчальному році

виборов ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі

олімпіади з інформаційних технологій.

 

Роль інформатики в розвитку сучасного суспільства величезна. Створення нових інформаційних мереж і можливостей призводить до значних змін у суспільстві. Із цією наукою хоче пов’язати своє життя майбутній випускник. Протягом 2018-2020 років учень ставав призером ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад з інформаційних технологій. Іван мріє стати справжнім  професіоналом  у галузі тримірної  графіки.

Юнак активно займається спортом. Майже  десять  років присвятив заняттям карате, є членом шкільної команди з волейболу, захищав честь закладу  в змаганні Юних пожежників. Цінує дружбу. Уважає, що головне –  не слова, а вчинки.

 

 

Владислав Вітіск

учень  10-А класу

Броварського НВК,

у 2019-2020 навчальному році

виборов ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі

олімпіади з інформаційних технологій

 

Освічені цілеспрямовані діти сьогодні – міцна стабільна держава завтра. Рішучий, цілеспрямований, вимогливий до себе і оточуючих – так характеризують друзі та вчителі Владислава. Ще з раннього дитинства до реалізації поставленої мети рухається упевнено переможець Всеукраїнських  олімпіад з інформаційних технологій 2017, 2018,2019 та 2020 років.

Владислав  цікавиться мистецтвом, новинками музики та кіно, любить грати в комп’ютерні ігри, цікавиться інформацією про будову техніки та роботу новітніх програм. Юнак  радіє спілкуванню з друзями, завжди готовий прийти на допомогу, дати слушну пораду. Дуже любить хороший гумор.  Хлопець  переймається проблемами сьогодення, має багато задумів, які хотів би втілити в життя. А головна з них  –  гарно закінити школу, вступити до омріяного навчального закладу і стати програмістом.

Роман Гарбуза, учень 8 – А класу з поглибленим вивченням математики Броварського НВК, у 2019-2020 навчальному році посів ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з інформаційних технологій.

…Почати варто з того, що для Романа важливий контакт не тільки з інформаційним простором, а й із природою. Своїм захопленням може назвати участь у різноманітних заходах, пов’язаних із діяльністю екоактивістів. Пристрастю став і спорт, любов до якого проніс крізь роки з самого дитинства. Він усіляко  намагається самореалізовуватися за рахунок своїх численних талантів та захоплень, тому для нього олімпіади та конкурси – це спосіб дати вихід своїм амбіціям. Цьогорічний успіх, а саме  І місце на ІІ (міському) та ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапах олімпіади з інформаційних технологій, був для учня дуже приємним. І він  готовий докласти усіх зусиль, аби повторити його.

09

Людмила Анатоліївна Демченко, учитель інформатики Броварського НВК,

спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист». Учитель уміє продукувати оригінальні інноваційні ідеї, застосовує нестандартні форми проведення уроку, активно впроваджує форми й методи організації освітнього процесу, що забезпечують максимальну самостійність навчання учнів.

Демченко Л. А. постійно вдосконалює свій професійний рівень, використовує диференційований та індивідуальний підхід до учнів. Результатом роботи вчителя є високий рівень засвоєння учнями навчального матеріалу та якості отриманих знань. Винагородою за натхненну та кропітку працю є успіхи її вихованців, які протягом останніх семи років є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та з інформаційних технологій, Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У 2020 році учні Людмили Анатоліївни Олексій Куркін, Іван Тимко, Владислав Вітіск та Роман Гарбуза посіли ІІ та ІІІ місця в олімпіадах з інформатики та інформаційних технологій. А Павло Зеленов став переможцем (І місце) на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми». Крім задоволення від спілкування зі своїми учнями, Людмила Анатоліївна отримує задоволення  від малювання та подорожей у гори.

Павло Зеленов, учень 10-А класу Броварського НВК,у 2019-2020 навчальному році виборов ІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з фізики та І місце на ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми»

Яскрава особистість, якій притаманна оригінальність та нестандартність мислення. Ці слова можна впевенено сказати про  Павла. Неодноразовий призер ІІ та ІІІ етапів Всеукпаїнських олімпіад із фізики, математики, хімії, біології, астрономії  …. Переможець ІІ-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми».

Павло  закінчив музичну школу, захоплюється криптографією, займається розробкою вікіпроекту (написання статей), програмуванням, є  активним  учасником  учнівської дистрикторії  НВК. Любить  переглядати фільми та читати зарубіжні бестселери. Своє життя мріє пов’язати з наукою, щоб допомогти у вирішенні глобальних проблем людства ( забезпечення миру, глобальне потепління, існування пошарового суспільства). І це йому безперечно вдасться, бо девіз його життя – саморозвиток і самовдосконалення.

 

Надія Миколаївна Басюк, учитель фізики та астрономії Броварського НВК, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Педагог володіє ефективними формами і методами освітнього процесу, виявляє ініціативу, творчість. Надія Миколаївна відзначається наполегливістю щодо вдосконалення фахової компетентності та педагогічної майстерності, оригінальністю, творчим підходом до будь-якої справи. Основну увагу вчитель звертає на диференційований підхід до вивчення фізики, враховуючи індивідуальні особливості кожної дитини, уміє створити сприятливий емоційний стан, що забезпечує зацікавлене сприйняття навчального матеріалу. Щорічно з 2016 року її вихованці є призерами ІІ та ІІІ етапів олімпіад із фізики та астрономії. Так,  у  2019 р. призерами ІІІ етапу стали троє учнів закладу, а у 2020 році Зеленов Павло та Шульц Єва посіли ІІ та І місце відповідно на ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

Крім викладання фізики, Надія Миколаївна обожнює квіти, любить збирати гриби, у вільний час займається рукоділлям (вишиває бісером, хрестиком і в’яже м’які іграшки). А головне для  Надії Миколаївни – сім’я, яка завжди її підтримує, дає енергію та надихає.

Анна Телендій, учениця 10-Б класу  Броварського НВК – надзвичайно цілеспрямована і організована дівчина.  Із дитинства мріє стати філологом або викладачем. Результатом її кропіткої праці є перемоги на ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, правознавства та німецької мови.  Дівчина захоплюється  вивченням іноземних мов. Зараз опановує англійську та німецьку мови, але в майбутньому планує вивчити ще декілька, наприклад, іспанську та турецьку. У вільний час любить читати книги на історичну тематику та романи, дивитися фільми, засновані на реальних подіях. Крім навчання, Анна знаходить час для активної участі в громадському житті закладу.  Вона – голова учнівського самоврядування Броварського НВК. Дівчина в цьму році посіла  ІІІ місце на ІІІ (обласному) етапі олімпіади з правознавства.

Євгенія Володимирівна Морозова,  учитель історії, правознавства та громадянської освіти Броварського НВК, спеціаліст вищої категорії, «старший учитель». Учитель постійно працює над створенням умов для свідомої орієнтації учнів у сучасному світі, суспільстві, підвищення рівня духовної культури школярів, культури спілкування й діяльності для сприяння їх соціалізації, активному включенню в соціально-політичне та економічне життя суспільства, свідомому вибору та підготовці до майбутньої професійної діяльності.

Вимогливість учителя до учнів поєднується з гуманним, демократичним ставленням до кожного. Таке виконання своїх професійних обов’язків забезпечує високу результативність та якість роботи. У 2017 році команда учнів під керівництвом Євгенії Володимирівни виборола І місце в обласному етапі брейн-рингу «Підліток і право». Протягом останніх років учні є переможцями ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнських олімпіад із правознавства та історії.  Крім роботи, Євгенія Володимирівна обожнює подорожі, отримує задоволення від гри на фортепіано, приготування вишуканих страв.

 

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.