Творчість проти вигорання

09 червня 2021 на базі Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбулося засідання міського методичного об’єднання соціальних педагогів закладів освіти Броварської міської територіальної громади з теми: «Творчість проти вигорання». Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області Олена Нечай проводила зустріч у вигляді тренінгового заняття, спрямованого на відпрацювання у педагогів навичок саморефлексії, аналізу свого професійного й особистого життя, акцентувала увагу на важливість вивільнення часу для справ, які приносять задоволення і натхнення.

Як зразок такої справи, став майстер-клас «Радість на крилах метелика»  соціального педагога Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Ірини Дзекунової. Учасники заходу створювали прикрасу «Метелик» у техніці віражного розпису. Це дало їм змогу  зануритися у творчу атмосферу, спробувати самотужки зробити маленький витвір мистецтва та розслабитися.

Всі присутні обмінялися враженнями та позитивними емоціями, спостереженнями з власної практики, обґрунтували важливість таких практичних заходів в подальшому професійному вдосконаленні.

 

Олена Нечай, консультант ЦПРПП

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.