Управління освіти і  науки Броварської міської ради щиро вітає усіх педагогів, учнів та батьків з початком нового навчального року.

День знань — символ чистоти, доброти. Це чудовий привід зібратися з думками і зануритися в бездонний океан науки. Нехай новий навчальний рік пройде щасливо і результативно як для учнів, так і для педагогів. Нових відкриттів вам і вражень.  Ніколи не зупиняйтеся на досягнутих успіхах і завжди впевнено продовжуйте свій шлях до цікавих пізнань. Бажаємо захоплюючих подорожей по світу науки, лідерських здібностей, високих прагнень до успіхів і щоденних неймовірних відкриттів.

Особливим і, безперечно, визначальним у житті новий навчальний рік  стане для милих першачків, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступлять на незвіданий шлях. Цьогоріч їх у місті – 1877. Не менш важливим він буде для одинадцятикласників, яким доведеться обирати професійну стезю.  Яким буде їх вибір – залежить тільки від них. А педагогам і батькам нехай вистачить мудрості та сил допомогти їм на цьому шляху.

Вдалого усім старту !

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.