Відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2018» у Броварах

17-18 лютого 2018 року міський культурний центр «Прометей»   приймав гостей – учасників Відкритої міжрегіональної виставки-конкурсу історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2018», присвяченої 90 річниці Руху юних техніків України.

Організатор конкурсу – Клуб військово-історичної мініатюри «Десна» Центру позашкільної освіти Броварського навчально-виховного об’єднання Броварської міської ради Київської області (керівник Олександр Іванович Маєвський).

У заході взяли участь 169 моделістів масштабної техніки з Одеської, Харківської, Полтавської, Сумської, Чернігівської, Житомирської, Хмельницької, Черкаської, Кіровоградської, Волинської, Дніпропетровської,  Київської областей України та міста Київ.

Конкурсанти демонстрували свої вміння зі створення моделей, ділилися секретами майстерності стендового моделізму та прагнули отримати перемогу у номінаціях: «Збройні Сили України», авіація, космічна техніка, автомобілі, бронетехніка, флот, фігури, діорами, моделі з паперу, фентезі. Всього на конкурс було подано 850 моделей.

Відкрита міжрегіональна виставка-конкурс з історико-технічного стендового моделювання «МікроМодель-2018» проводилась з метою національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, популяризації масштабного моделізму, як виду технічної творчості, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, пошуку та підтримки технічно обдарованої учнівської молоді, стимулювання інтелектуального, духовного розвитку дітей.

Керівники гуртків стендового моделізму прекрасно усвідомлюють важливість підготовки висококваліфікованих конструкторів, механіків, винахідників для національної безпеки та обороноздатності нашої держави, а тому створюють всі умови для виявлення і навчання здібних, талановитих дітей, підготовки їх до активної професійної та громадської діяльності.

Багато вихованців позашкільних навчальних закладів обирають професії, пов’язані з їх творчими уподобаннями. Чимало відомих державних діячів, вчених, інженерів, раціоналізаторів та винахідників навчалися в юнацькі роки в науково-технічних гуртках.

Для усіх учасників і глядачів цей захід став живим уроком історії та, водночас, реальним інструментом концентрації суспільної уваги навколо історичної спадщини, що виконує пріоритетні завдання збереження пам’яті про події, пов’язані з героїко-патріотичним минулим.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *