Вітаємо!

24 листопада у приміщенні міського будинку культури м. Ірпінь відбулася  четверта гра обласного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» у 2016 році. Творча конкурсна програма «Обери майбутнє» проводиться з метою пропаганди важливості орієнтованого на потреби ринку праці вибору професії, привернення уваги широких верств громадськості до проблем професійної самореалізації молоді, підвищення престижу робітничих професій та залучення учнівської молоді до творчої діяльності.

Профорієнтаційні змагання «Обери майбутнє» – це формат веселої гри «КВК». У четвертій грі змагалися переможці відбіркового туру серед навчальних закладів міста  –  учнівська команда Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6.

Команда «Нове покоління» гідно представила м. Бровари продемонструвавши веселий, цікавий за змістом виступ, що носив патріотичний характер у конкурсному завданні «Візитівка». Цілеспрямовано у «Конкурсі капітанів» прямувала до перемоги,  здолавши 7 раундів та потрапивши до трійки лідерів, Пузанова Дар’я. Учасники команди продемонстрували свою креативність та оригінальність у музичному конкурсі «Реклама професії».

За підсумками заходу команда м. Бровари посіла IV місце серед 9 команд Київської області .

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.