14 вересня 2017 року відбувся візит до м.Бровари заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Сукманової Олени Валеріївни та начальника Головного територіального управління юстиції у Київській області Шевченка Олексія Валерійовича. У рамках візиту гості відвідали Броварську гімназію ім.С.І.Олійника, де були присутні на уроці правознавства в 11-му класі на тему: «Я маю право!». Урок було проведено у формі дискусії, в якій активну участь взяли заступник Міністра та начальник Головного територіального управління. Дану форму навчання практикують в гімназії серед випускних класів, що дає можливість навчитися вільно висловлювати та аргументувати власну точку зору. Таким чином учні навчаються захищати та реалізувати свої права в подальшому житті. Ініціаторами дискусії були учні, які винесли на обговорення питання про порушення прав дитини під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Урок провела учитель правознавства Литвиненко Катерина Петрівна.
- Головна
- Новини
- Про нас
- Освіта
- Прозорість
- Зв’язки з громадськістю
- Нормативні документи


