Вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти

27 червня в закладах загальної середньої освіти міста відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх – 465.

Як результат наполегливої праці, міцних знань, високого інтелекту та сили волі – 30 випускників нашого міста отримали  золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» та 14 – срібні медалі «За досягнення у навчанні», урочисте вручення яких  прйшло в Палаці творчості дітей та юнацтва.

Традиційно були відзначені і випускники, які протягом навчання проявили себе найактивнішими учнями міста, лідерами учнівського самоврядування.

Церемонію нагородження провела начальник управління освіти і науки Оксана Мельник.

Дорогі випускники, ви – надія нашого міста і майбутнє України. Рідне місто пишається вами – молодими, красивими і безмежно талановитими. Сьогодні радіють за вас батьки,  проводжають в дорогу самостійного життя ті, хто розкривав перед вами таємниці наук, хто вболівав за вас не менше аніж батьки, хто радів вашим успіхам і засмучувався через ваші невдачі, це ваші вчителі.

Ось і перегорнуто сторінку дитячих літ, перед вами чистий аркуш. Заповніть його без помилок. Кожен із вас має свою найзаповітнішу мрію. Цінуйте її, боріться за неї, бережіть собор власної душі, як найдовершенішу цінність людського буття. Хай вічна Книга мудрості супроводжує вас як доленосна зірка – незаперечними істинами.Хай чистим полотном стеляться ваші життєві шляхи.

Тож, в добру путь випускники –  2019!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.