Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу

В рамках правопросвітницького проєкту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!» з 16 вересня по 20 вересня 2019 року у закладах загальної середньої освіти м. Бровари пройшов Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу під хештегом: Разом Проти Булінгу.

Творчо і креативно підійшли всі учасники освітнього процесу до організації та проведення заходів. Це дієві та цікаві форми роботи: зустрічі з  працівниками поліції, різноманітні тренінги для педагогів та дітей, флешмоби, дискусії з переглядом фільмів та відеороликів та інші виховні заходи.

17 вересня до ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 завітала координаторка г/о «Безпечний світ», юрист Олександра Падучак. Саме за її ініціативи з 19 січня 2019 року в Україні почав діяти новий Закон про цькування і введено поняття «булінг», якого в українському законодавстві раніше не було.

Варто пам’ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки, якщо вчасно звернути на неї увагу. Вирішальна роль у боротьбі з булінгом належить учителям. Проте впоратися з цією проблемою вони можуть тільки за підтримки керівництва школи, батьків (осіб, що їх замінюють), представників поліції та громадських організацій.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.