Випуск-2017

27 червня, у самому серці нашого міста – біля міської ради відбувся випускний вечір для одинадцятих класів броварських шкіл.

Випускники, цього року їх 481, школа за школою, після прощальної ходи вулицями міста, пишними лавами  ставали перед ошатною сценою, влаштовували прощальні флеш-моби своїм школам, учителям, батькам – усьому рідному місту, які одинадцять незабутніх років ростили їх, навчали, готували до життя. Тепер вони вийшли перед їхні ясні очі зі своїми чистими душами і помислами, з великими мріями і надіями, аби подякувати усім, і в останню мить отримати напутнє слово. І ось уже на прощання в повітря летять легкі кульки, розсипається над майданом кольорове конфетті – символ пройдешніх років, данина безтурботній юності.

Броварський міський голова Ігор Сапожко разом з начальником управління освіти і науки Оксаною Мельник подякували молоді за навчання та побажали їм світлого і красивого життя, а також вручили відмінникам навчання золоті (18 учнів ) і срібні медалі (10  учнів) та Подяки шкільним активістам (10 учнів). Золотою елітою міста назвав Ігор Васильович юнаків і дівчат, які здобули свої перші вагомі нагороди у житті.

Свято завершилось прощальним шкільним вальсом, який натхненно і окрилено виконали випускниця СШ І-ІІІ ступенів № 5 Галина Гавриш та випускник СШ І-ІІІ ступенів № 7 Дмитро Ніконов. У такт їм, – піднесено і окрилено, кружляли у вальсі і випускники, наче набираючись снаги на подальше життя.

Ми щиро радіємо за наших юних громадян та звертаємось до нашого прекрасного міста Бровари за символічним благословенням, аби доля радувала його дітей щедрими урожаями успіхів на довгій ниві життя.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *