Випускний-2018

27 червня в Броварах провели урочистий, незабутній та яскравий Випускний бал. Усі випускники – гарні, молоді, сповнені сил та надій, сподівань та віри у завтрашній день,  пройшлись центральною вулицею міста – Гагаріна. 468 юнаків та дівчат від завтра вже стануть зовсім дорослими та обиратимуть власну стежку у житті. Ну, а поки що з посмішками та жартами представляли креативні флеш-моби, випускали у небо сотні різнокольорових повітряних кульок та співали гімни своїх шкіл.

Як результат наполегливої праці, міцних знань, високого інтелекту та сили волі, випускники отримали 18 «золотих» та 14 «срібних» медалі. Атестати з відзнакою за високі досягнення у навчанні отримали 18 «золотих» медалістів, за досягнення у навчанні було нагороджено 14 «срібних» медалістів, а також Подяками Броварського міського голови за активну участь у житті своїх навчальних закладів та міста в цілому було нагороджено 11 випускників – лідерів учнівського самоврядування.

А на завершення випускники закружляли в останньому шкільному вальсі.І кожен з присутніх на цьому святі молодості бажав їм тільки одного – щасливої та легкої дороги у житті. Тож, у добру путь, юна майбутня еліта Броварів!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *