💙💛У лютому розпочинається новий курс української мови від Руху «Єдині». Хто давно хоче перейти на українську і вирішив, що час настав, — долучайтеся!
Амбасадоркою лютневої хвилі стала Ярина Чорногуз — морська піхотинка, поетка, лауреатка Шевченківської премії. Ярина з 2019 року захищає Україну на передовій. І вже давно займається популяризацією української мови — координувала ініціативу «Переходь на українську», була співорганізаторкою проєкту МОВОМАРАФОН 25 «Переходь на українську – стань незалежним».
У лютому Ярина Чорногуз підтримуватиме вас у вашому переході на українську мову.
‼️До вашої уваги:
📌Курс переходу на українську мову — для тих, хто хоче заговорити українською, позбутися російської та поповнити запас знань про українську культуру.
📌Граматичний курс — для тих, хто прагне вдосконалити знання та назавжди забути про відмовку «не розмовляю українською, бо погано її знаю».
‼️Що пропонує проєкт “Єдині”?
✔️Українську граматику, лексику, правопис і пунктуацію — 28 насичених днів!
✔️Розмовні клуби — тепле, майже родинне коло.
✔️Навчальні класи, де фахові філологи пояснять усе, з чим виникли труднощі.
✔️Можливість відстежувати й аналізувати прогрес у вивченні української.
✔️Сертифікат, що нагадає вам, який відповідальний та важливий шлях ви пройшли.
‼️І все це — за нуль гривень нуль шагів (копійок)!
📝Поширюйте цей допис, щоб запрошення побачили ті, кому воно може бути потрібне!
⏱️Старт курсу 3 лютого.
‼️Зареєструватися можна за посиланням https://yedyni.org.
❗Інформацію про розмовні клуби в місті Бровари дізнайтесь за телефоном: 066 778 72 69.
Чекаємо на вас! Так-так, саме на вас!


