Як розпочати розвивати свій мозок?

 

Розвиток мислення та творчих здібностей учнів можливий при гармонійній роботі обох півкуль головного мозку. Відомо, що за розвиток логічного мислення відповідає ліва півкуля, а за творче – права. Працювати над удосконаленням обох півкуль головного мозку, приведення його в гармонійний стан необхідно як дорослим, так і дітям. Психофізіологи постійно розробляють для цього різноманітні вправи.

11 лютого 2021 року для вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади класоводом Броварської СШ І-ІІІ ступенів № 7 Даценко Аллою Володимирівною було проведено майстер-клас з теми: «Використання інноваційних технологій для розвитку двох півкуль головного мозку».

У роботі заходу взяли участь 31 учитель початкових класів.

У ході заняття учасники вчилися виконувати вправи для гармонійного розвитку мозку. Познайомилися з інтернет-джерелами розміщення цих вправ і багатьох інших, що сприяють розвиткові у дітей обох півкуль головного мозку.

Алла Даценко зуміла донести актуальну інформацію учасникам майстер-класу професійно, виважено, дохідливо і надзвичайно цікаво, за що вони щиро дякували їй по завершенню заходу.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.