З 25 червня 2020 року стартує основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання

Задля безпеки учнів заклади освіти  забезпечили дотримання вимог постанови Головного санітарного лікаря України від 21 травня 2020 року № 24 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування в період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Пункти тестування повністю забезпечені засобами індивідуального захисту, дезінфікуючими розчинами, рідким милом, паперовими  рушниками, пірометрами.   Допуск учасників в будівлю відбуватиметься за графіком після проведення термометрії,   місця розсадки визначені з дотриманням дистанціювання не менш ніж 1,2 метри один від одного.

23 червня Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко проінспектував броварські заклади освіти на предмет готовності до проведення ЗНО в умовах карантину. Віктор Ляшко разом з заступником міського голови Ларисою Виноградовою, начальником управління освіти і науки Оксаною Мельник побували у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 та № 9. Головний санітарний лікар позитивно оцінив підготовку закладів та персоналу.

Тож пункти тестування міста готові до проведення ЗНО в умовах карантину та безпечні для дітей. Бажаємо всім учасникам успіхів та високих результатів!

105548271_573199226925109_3777759203349037412_o

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.