З Днем працівників освіти!

Тримати освітній фронт в умовах воєнного стану стало вкрай важливим, адже навчання не тільки зміцнює нове покоління, а ще й допомагає йому адаптуватися до нових реалій.

За доброю традицією щороку напередодні Дня працівників освіти, що відзначається першої неділі жовтня, у Броварській міській громаді вітають освітян.

Так, 29 вересня 2022 року відбувся урочистий захід,  у ході якого міський голова Ігор Сапожко за високий професійний рівень, впровадження сучасних методів навчання і виховання дітей, високу педагогічну майстерність відзначив Почесними грамотами виконавчого комітету Броварської міської ради, Подяками Броварського міського голови та   вручив подарунки працівникам закладів освіти.

Пишаємося вами та вітаємо всіх працівників освіти із професійним святом.

Дякуємо за невтомну працю, безмежне терпіння, творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, знання, мужність, чуйність і сердечне тепло.

Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії, оптимізму, натхнення, здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській ниві. Нехай успіхи й перемоги окрилюють вас на нові звершення і здобутки на благо рідної України!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.