Засідання Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у місті Бровари

13 – 14 грудня 2018 року відбулося засідання Координаційної ради ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» у місті Бровари, Київської області. Понад 60 педагогів-дошкільників з різних куточків України мали змогу познайомитися з сучасними тенденціями розвитку дошкільної освіти у місті та перейняти їх досвід.

Приємним подарунком для гостей, керівників закладів дошкільної освіти та членів місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» були творчі номери від вихованців Палацу творчості дітей та юнацтва.

Начальник управління освіти і науки Броварської міської ради Оксана Мельник привітала присутніх із  відкриттям засідання, побажала їм плідної праці та успіхів у їхній діяльності, затишку і комфорту під час перебування у Броварах. Також  вона передала щирі вітання від Броварського міського голови Ігоря Сапожка та  познайомила з розвитком освітньої галузі міста.

Про сучасні тенденції розвитку саме  дошкільної освіти учасникам Координаційної ради розповіла начальник відділу дошкільних, позашкільних закладів та виховної роботи Управління освіти і науки Броварської міської ради Ірина Туник.

Продовженням цих виступів став яскравий і змістовний фільм «Дошкілля – країна безтурботного дитинства» про роботу усіх 27 закладів дошкільної освіти міста Бровари (21-го – комунальної власності і 6-ти – приватних).

Зі станом та перспективами розвитку дошкільної освіти в Україні познайомила також у своєму слові Світлана  Нерянова, виконуюча обов’язки начальника відділу дошкільної освіти департаменту дошкільної та загальної середньої освіти Міністерства освіти і науки України

З доповіддю «Взаємодія вихователя та вчителя – невід’ємна складова успіху НУШ» виступила  Тамара Піроженко, завідувач лабораторії психології дошкільника Інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України.

Про дошкільну освіту Київщини, пріоритети та стратегію розвитку розповіла головний спеціаліст департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації Любов Ківшарь.

Голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Ніна Омельяненко  детально і цікаво представила звіт про діяльність ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» за 2018 рік та окреслила перспективи розвитку дошкілля на найближче майбутнє.

Програма заходів тривала два дні. Так, 13 грудня гості міста відвідали ДНЗ «Казка», підприємство «Київ-гума» та ЗДО «Лісова казка». У п’ятницю, 14 січня на освітян чекала творча зустріч у ЗДО «Ялинка» імені В.О.Сухомлинського, Всеукраїнському центрі із розповсюдження та впровадження ідей В.О.Сухомлинського та ЗДО  «Сонечко», де керівники закладів дошкільної освіти поділилися досвідом своєї  роботи.

Цікаві, пізнавальні виступи підготували Тетяна Гурковська, головний редактор журналу «Практичний психолог» на тему: «Дитина ХХІ  століття: яка вона?» та Наталія  Панасенко, старший науковий співробітник лабораторії вікової психофізіології Інституту психології  імені Г. С. Костюка  НАПН України, кандидат психологічних наук,  доцент  – “Долаємо емоційне вигорання за допомогою особистісних ресурсів”

Тепла, дружня, доброзичлива атмосфера панувала впродовж цих днів. Педагоги-дошкільники, науковці обговорили проблемні питання в сфері дошкільної освіти та намітили шляхи вирішення їх.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *