Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти

 

 21 квітня 2021 року в режимі онлайн відбулося засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів закладів дошкільної освіти на тему: «Впровадження інноваційних підходів в роботі з дітьми, що мають порушення мовлення».

Під час зустрічі вчитель-логопед ЗДО «Лісова казка» Горбенко О.Г. поділилася з колегами своїм досвідом роботи з теми: «Використання театралізованої діяльності в корекційній роботі вчителя-логопеда з дітьми дошкільного віку». Олександра Григорівна розповіла про авторські дидактичні ігри, методи та прийоми, які вона використовує в своїй роботі. Логопед наголосила на тому, що саме якісна  попередня робота над розвитком просодичного мовлення та формування фонематичних процесів у дітей має важливе значення у розвитку декламаційної мови.

Тема дистанційної роботи під час карантину наразі ще залишається нагальною для всіх учасників освітнього процесу. Керівник методичного об’єднання, вчитель-логопед ЗДО «Теремок» Тертична О.А. ознайомила колег з цікавим сервісом Whiteboard – простою інтернет-дошкою, використовуючи яку на будь-якому сучасному веб-браузері, можна організовувати в режимі реального часу синхронну роботу логопеда з дітьми та їх батьками, колегами. Вчителі-логопеди мали можливість спробувати попрацювати на дошці, взявши на себе роль дитини.

Вчитель-логопед ЗДО «Барвінок» Жанталай Ю.М. поділилася з присутніми своїм досвідом організації дистанційної роботи на платформі Classkick, ознайомила з особливостями та можливостями використання ресурсу.

Жанталай Ю.М. та Тертична О.А. продемонстрували учасникам частину заняття з використанням створених на платформі інтерактивних аркушів.

Учасники онлайн-зустрічі почерпнули багато цінної та корисної інформації, яку можна використовувати у своїй роботі під час дистанційного навчання, та мали можливість практично повправлятися з сучасними сервісами.

Олена Тертична, керівник методичного об’єднання

вчителів логопедів закладів дошкільної освіти,

Наталія Шерембей, консультант Центру

професійного розвитку педагогічних працівників

Броварської міської ради Київської області

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.