Засідання міського методичного об’єднання «Емоційний інтелект. Сфери емоційного інтелекту»

 

19 листопада 2020 року на базі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1  відбулося засідання міського методичного об’єднання практичних психологів закладів дошкільної освіти міста з  теми «Емоційний інтелект. Сфери емоційного інтелекту».  Засідання проходило у формі тренінгового заняття.

Керівник міського методичного об’єднання Ліждвой Людмила Миколаївна, практичний психолог ЗДО «Ялинка» ім. В.О. Сухомлинського, під час міні-лекції познайомила присутніх з поняттям «емоційний інтелект».

У ході тренінгового заняття Оксана Петрівна Шендрик, практичний психолог закладу дошкільної освіти «Барвінок» та Олена Владиславівна Нечай, консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області, ознайомили учасників з діагностичними й просвітницькими методиками та з впливом негативних емоцій на стан здоров’я людини.

Використовуючи цікаві тренінгові вправи й техніки, практичні психологи обговорили доцільність і можливість застосування їх у роботі з дітьми та дорослими.

Особливо слід відзначити практичну роботу з використанням мультиплікаційного фільму «Образа», проведену Шендрик О.П., з метою опрацювання впливу дитячих образ на життя людини

По завершенню заняття учасники отримали численні матеріали для роботи з вихованцями закладів дошкільної освіти та їх батьками і висловили подяку за змістовність наданих рекомендацій та психологічних технік.

 

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Броварської міської ради Київської області

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.