Засідання науково-методичної ради 

 

28 січня 2021 року відбулося чергове засідання науково-методичної ради Управління освіти і науки Броварської міської ради Київської області.

У порядку денному розглядалося три  питання:

  1. Про зміни до залікової книжки педагогів, які претендують на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії» та на підтвердження педагогічного звання «старший вчитель».
  2. Про розгляд та схвалення матеріалів педагогічних працівників – претендентів на підтвердження кваліфікаційної категорії «спеціаліст вищої категорії», 11-го та 12-го тарифного розряду та підтвердження звань «вчитель-методист», «вихователь-методист», «старший вихователь», «керівник гуртка-методист».
  3. Про розгляд та схвалення матеріалів педагогічних працівників – претендентів на присвоєння звань «вчитель-методист», «вихователь-методист», «старший вихователь», «керівник гуртка-методист».

 

Члени науково-методичної ради опрацювали та схвалили професійний доробок 74 педагогів, з них 49 залікових книжок та 25 авторських методичних розробок.

За результатами засідання, з метою експертної оцінки, матеріали педагогів будуть подані до науково-методичної ради Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний  інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів».

Центр професійного розвитку педагогічних працівників

Броварської міської ради Київської області

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.