Більше ніж я: про солідарність і допомогу у «темні часи»

 

 

13 квітня 2023 року у КЗКТ «КІП» «ТЕПЛИЦЯ» відбулося урочисте відкриття освітньої виставки «Більше ніж я: про солідарність і допомогу у «темні часи», що була створена ГО «Київський освітній центр «Простір толерантності» в межах міжнародного проєкту «Сприяння соціальної згуртованості в Україні Point 7».

До організації та проведення виставки долучилися педагоги та учні закладів освіти Броварської міської територіальної громади.

Старшокласники  Броварських ліцеїв № 6, № 8 та Княжицького ліцею, пройшовши попередній дводенний тренінг для гідів, стали екскурсоводами виставки.

В рамках реалізації проєкту вчителі громадянської освіти, соціальні педагоги, психологи, класні керівники закладів освіти громади відвідали методичний семінар, присвячений проблемам і викликам організації навчання та виховання в умовах широкомасштабного російського вторгнення.

Протягом наступних тижнів виставка чекає відвідувачів:

13, 14, 17, 18 квітня 2023 року у приміщенні КЗКТ «КІП» «ТЕПЛИЦЯ»,

20, 21, 24, 25 квітня 2023 року в приміщені Броварського ліцею № 6.

Учні-гіди розкажуть відвідувачам про солідарність у трьох вимірах: особисті історії підлітків і молодих людей, історичні приклади солідарності, теоретичне обґрунтування солідарності.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.