Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 стане майданчиком для впровадження STEM-освіти у Броварах

Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7  впевнено входить у новий навчальний рік з новими планами втілення інноваційних технологій навчання. Вона стане майданчиком для впровадження STEM-освіти у м. Бровари, одним із напрямків інноваційного розвитку природничо-математичної освіти. Система навчання STEM (Science-наука, Technology-технологія, Engineering-інженерія, Mathematics-математика), завдяки якій діти розвивають логічне мислення та технічну грамотність, вчаться вирішувати поставлені задачі, стають новаторами, винахідниками. STEM-навчання дозволить зміцнити та вирішити найбільш актуальні проблеми майбутнього. Освіта в галузі STEM є основою підготовки співробітників у галузі високих технологій.

 

Сьогодні в Україні вже робляться перші кроки впровадження системи навчання STEM. Якщо йдеться про початкову школу, то це формування навичок дослідницької діяльності, але, звичайно, у формі доступній для певного віку, психічного і ментального розвитку; закладення основ обізнаності зі STEM-галузями і професіями; стимулювання інтересу учнів до подальшого опанування курсів, пов’язаних зі STEM. У середній школі вводяться міждисциплінарні програми навчання, збільшується поінформованість учнів зі STEM-предметів і професій, а також академічних вимог у STEM-областях і професіях. У старшій школі забезпечується складна програма навчання з акцентом на застосуванні STEM-предметів, пропонуються курси і шляхи для підготовки у STEM-областях і професіях, а також учнівську молодь готують до успішної післяшкільної зайнятості та освіти. При цьому, на будь-якій стадії ця система «наводить мости» і з’єднує шкільні й позашкільні можливості та форми навчання.

 

У БСШ №7 оновлені кабінети фізики, хімії, біології, математики, географії. Закуплені нові сучасні програмні засоби навчального призначення. Встановлені робочі столи для вчителя.

STEM орієнтований підхід в освіті є одним з актуальних на сьогодні, що дозволяє посилити розвиток науково-технічного напряму в навчально-методичній діяльності на всіх освітніх рівнях та сприятиме популяризації інженерно-технологічних професій серед молоді. Запровадження вищезгаданого підходу підвищить мотивацію до вивчення предметів природничо-математичного циклу та створить основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця і як громадянина. STEM-освіта є запорукою реалізації ключових компетентностей нової української школи.

STEMlogo03-02-copy-1-730x410

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *