Інновації у школі І ступеня в рамках концепції «Нова українська школа»

 

Перше вересня – завжди урочистий і надзвичайно хвилюючий день. Він незабутній своєю святковою атмосферою, доброзичливими і щирими посмішками, свіжістю оновлених класів і, звичайно, першим дзвоником.  Адже гарний початок є запорукою вдалого навчального року, гідних успіхів у навчанні.

2017-2018 навчальний рік для школи І ступеня нашого міста, як і в усій державі, буде роком підготовки до впровадження нового Державного стандарту початкової загальної освіти, в обговоренні проекту якого взяли участь учителі початкових класів міста, продовження роботи початкової школи за оновленими програмами.

Для впровадження інтегрованого підходу у навчанні, передбаченого Концепцією «Нова українська школа»,  у 2017-2018 навчальному році  220 учителів початкових класів міста Бровари пройдуть навчання з теми «Інтеграція змісту початкової освіти на засадах компетентнісного підходу» у міській Школі творчого вчителя.  

Щоб класоводи опанували практичні навички із впровадження інтегрованого підходу у навчанні молодших школярів,  з 1 вересня 2017 року у Броварському навчально-виховному комплексі три класи розпочинають дослідно-експериментальну роботу за двома проектами: Всеукраїнського рівня – з теми «Дидактико-методичне і навчальне забезпечення реалізації концептуальних засад реформування початкової загальної освіти» та регіонального – з теми «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти».

Крім цього, у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1, № 9, № 10, гімназії ім.С.І.Олійника, СШ І-ІІІ ступенів № 7 діти навчатимуться у класах за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», у ЗОШ І-ІІІ ступені № 1, № 6, № 9, № 10, гімназії ім.С.І.Олійника, СШ І-ІІІ ступенів № 5, № 7, НВК – за педагогічною технологією «Росток», у ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, № 10 – технологією розвивального навчання.

Кожним із цих проектів передбачено навчання дітей на діяльнісній основі, що також важливо для формування у них навчальних та життєвих компетентностей.

До школи прийдуть 1680 першокласників. Для  їх навчання за вимогами Концепції «Нова українська школа»  у школах створені  належні умови. У переважній кількості класів – мобільні меблі для організації навчальних занять за сучасними технологіями. Збільшилась кількість класів,  у яких  наявні  мультимедійні комплекси; комп’ютери, підключені до мережі Інтернет;   облаштовані ігрові зони, куточки для занять творчістю, класні бібліотечки.

nus2017

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *