Броварські учні на змаганнях «Cool Games» Київ 2021

 

Протягом 26-29 травня 2021 року тривав фінальний етап ІІІ Всеукраїнських змагань «Cool Games» – інноваційного українського проєкту, започаткованого  у 2018 році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Українською федерацією учнівського спорту. Його мета – сприяння створенню цікавих та яскравих уроків фізичної культури  та  залучення учнівської молоді до рухової активності.

Захід присвячено 30-річчю незалежності України.

Упродовж березня-травня по всій країні проводились регіональні відбіркові етапи Cool Games, в яких взяло участь 100 тисяч учнів з 8000 закладів загальної середньої освіти.

27 і 28 травня у Пущі-Водиці пройшли два етапи групового туру, в яких взяли участь 500 учнів. Збірну Київської області  представляли  у першому  віковому дивізіоні (9-10 років)  Броварська СШ І-ІІІ ступенів №7, у другому (11-13 років) – Броварська СШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Василя Стуса, у  третьому  (14-16 років) – гімназія ім. С.І. Олійника.

Надзвичайно цікавими, крім змагальної частини, були і представлення командами своїх регіонів. Так, яскравий та  динамічний, патріотичний виступ броварської команди  нікого не залишив без уваги.

За підсумковими протоколами СШ І-ІІІ ступенів №7 увійшла в п’ятірку найсильніших, СШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Василя Стуса та гімназія ім. С.І. Олійника – в кращу десятку.

Висловлюємо подяку вчителям, які підготували команди, та суддям заходу:

– Марініній Олесі Володимирівні – СШ І-ІІІ ступенів №7;

– Захарченко Вікторії Олександрівні – СШ І-ІІІ ступенів №5 ім. Василя Стуса;

– Константинівському Олександру Павловичу – гімназія ім. С.І. Олійника;

– Криштофору Сергію Романовичу – ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

– Артемчуку Андрію Володимировичу –  КОВКФВС МОН.

Пишаємося нашими дітьми та педагогами! Бажаємо завжди рухатися до перемоги!

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.