«Магічний Кобзар» допоможе у підготовці до ЗНО

В Україні за підтримки Українського культурного фонду реалізовують всеукраїнський освітній проєкт “Інтерактивна книга”. Він поєднує в собі навчальну та ігрову сфери.

15 учителів української мови та літератури із шести закладів загальної середньої освіти Броварської міської територіальної громади стали учасниками проєкту, який допоможе у підготовці учнів до ЗНО з української мови та літератури. Співавторка ідеї та керівниця проєкту Надія Грачова 02 червня 2021 року провела онлай конференцію для вчителів, де презентувала інтерактивну книгу «Магічний Кобзар», яка має механічні та електронні компоненти, познайомила з принципом роботи. Його видали у лімітованій серії, яка налічує 100 примірників, із яких 6 отримали заклади освіти Броварської міської територіальної громади. За словами Н.Грачової, автори ідеї розраховували, що така книга буде цікавою для старшокласників. Над проєктом працювали дизайн- та квест-агенції, а також експертка з питань української мови та літератури Ольга Ходацька.

03 червня 2021 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Броварської міської ради Київської області Любов’ю Ярмоленко було проведено навчання для учасників проєкту, на якому  вчителі зареєструвалися на освітній платформі  iLearn, пройшли квест онлайн, повправлялися працювати  з інтерактивною книгою.

Навчання пройшло продуктивно. Вчителі виявили велику зацікавленість до роботи.

Любов Ярмоленко, консультант ЦПРПП    

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.