Учителем школа стоїть…

                                                          /Іван Франко/

 

Учитель – одна з найважливіших професій. Вона – для  обраних. Учитель щодня стоїть перед прицілом сотень допитливих дитячих оченят, палить, як хмиз, нерви, і все ж веде дітвору на вищі сходинки пізнання.

До вчителя йдуть зі своїми болями і радощами, черпають сили для підкорення нових висот, бо він заглядає у минуле, живе у сьогоденні, прокладає місток у майбутнє. Для цього потрібні не лише знання, а й досвід. А він формується в роботі. Та ще й коли поруч вірні, мудрі порадники. Для молодих учителів – це їх наставники: досвідчені, грамотні, толерантні.

У нашій Броварській міській громаді для формування зрілого класовода вже багато років працює Школа молодого вчителя початкових класів. 03 червня 2021 року в актовій залі Броварської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 відбулось підсумкове у 2020/2021 навчальному році засідання з теми «Зустрілась молодість із мудрістю». Учасниками зібрання були молоді класоводи, їх вчителі-наставники та координатори роботи – заступники директорів.

Представники кожного закладу «малювали» портрет молодого вчителя, використовуючи для цього сучасні засоби: презентацію, відеофільм, інтерв’ю. «Картини» по-праву гідні бути серед шедеврів національної педагогіки.

Зустріч вийшла надзвичайно теплою, змістовною, зворушливою.

      Любов Ярмоленко, консультант ЦПРПП                                                    

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.