Cемінар-практикум з теми «Аукціон педагогічних ідей щодо патріотичного виховання у школі І ступеня»

12.12.2017 року у Броварській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 відбувся   семінар-практикум  з теми «Аукціон педагогічних ідей щодо патріотичного виховання у школі І ступеня».

Учасниками  заходу  були вчителі початкових класів закладів загальної середньої освіти міста Бровари.

Заступник директора з НВР ЗОШ №1 Кірпель О.В. провела коучинг з теми «Патріотичне виховання: як зробити дієвим», на якому знайомила вчителів із головними завданнями класовода, які він має виконувати, щоб патріотичне виховання у школі було дієвим.

Вчитель початкових класів Прихожай С.В. з учасниками семінару провела майстер-клас  «Я роблю так».  З досвіду роботи над проблемою «Формування національної свідомості молодших школярів засобами етнопедагогіки». Він був змістовним, цікавим, сучасним.

Класовод  Коломієць Н.В. та вчитель англійської мови Кльоц Л.С. увазі присутніх представили бінарний урок , на якому закріплювали натуральний ряд чисел та кольори, а також знайомили першокласників із квітами – символами України та родинним оберегом із квітів – віночком.

Майстер-клас із виготовлення оберегу «Підкова» провела з учнями 4-Б класу та учасниками семінару-практикуму вчитель початкових класів Дмитрик Т.В.  Вчителі від роботи отримали справжню естетичну насолоду.

Зворушливо і хвилююче пройшло  родинне свято «Скарби бабусиної скрині» у 3-А класі (вчитель Бондаренко В.П.).

В роботі семінару активну участь взяла практичний психолог закладу Денисенко В.Г.

Захід проведено в рамках підготовки вчителів до роботи за новим Державним стандартом загальної початкової освіти.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.