Cемінар учителів-філологів «Формування громадянської, соціальної та культурної компетентностей у процесі вивчення драматичних та епічних творів»

Хто з нас не мріє про щасливе кохання, міцну родину, тихе сімейне щастя?

І це не тільки бажання, це – необхідність для людини!

Щастя – в коханні. Чи так це?.. Це питання хвилювало й хвилює досі багатьох письменників, сценаристів, режисерів, психологів… І саме цьому питанню був присвячений захід 7 грудня 2017 року, який проходив у Броварській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №10 – семінар учителів-філологів «Формування громадянської,  соціальної та культурної компетентностей  у процесі вивчення драматичних   та  епічних творів».

Учителі-філологи Корчінська Ганна Степанівна та Портечко Вікторія Петрівна, які атестуються на відповідність кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії» та педагогічному званню «учитель-методист», спільно з учнями 9-Б та 10-Б класів на високому методичному рівні провели майстер-класи за проектною технологією «Образ Наталки Полтавки – яскравий тип українського національного характеру» (з української літератури) та «Роман Л.Толстого «Анна Кареніна». Дослідження «думки сімейної» в романі» (із зарубіжної літератури).

У рамках заходу школярі поділилися результатами власних досліджень над творами «Наталка Полтавка» й «Анна Кареніна» та  особистими роздумами над питанням «Якою ви бачите свою майбутню сім`ю?»; інсценізували цікаві моменти з творів, декламували вірші, виконували пісні…

Підсумком заходу став чарівний танок «Квіти для мами», який учні Броварської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10  подарували гостям.

Pin It

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *